Ats Hostel Jednota

  • 24-uursreceptie
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Ats Hostel Jednota Praag biedt openbare parkeergelegenheid in de buurt en is op slechts 8 minuten loopafstand van de Poedertoren gelegen.

Het hostel is gunstig gelegen op minder dan 100 meter van Rustica Prague, waar je kunt genieten van Italiaanse gerechten, en Cafe Imperial, gespecialiseerd in de Oost-Europese keuken, ligt op 100 meter ervandaan.

Dit hostel ligt in de Praag 1 wijk van de stad, op maar 1 km verwijderd van het Oude Stadsplein en op een klein stukje lopen van verschillende winkelstraten zoals het Wenceslasplein. Dit hostel is gelegen op 25 minuten wandelen van het Nationaal Technisch Museum. Gasten kunnen historische bezienswaardigheden bezoeken, waaronder de Vysehrad, die zich op 2 km van Ats Hostel Jednota bevindt. Deze woning is op slechts 5 minuten wandelafstand van Masarykovo nadrazi bushalte en binnen het bereik van Centraal van Praag station gelegen.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Ats Hostel Jednota Praag
Hostel One Home
Mobiele prijsaanbieding

Hostel One Home

8.3
Heel goed 296 beoordelingen
141 m van de accommodatie
USD 21 USD 19
per nacht
Hostel Ibex
Mobiele prijsaanbieding

Hostel Ibex

333 m van de accommodatie
USD 10 USD 9
per nacht
A Plus Hotel & Hostel
Mobiele prijsaanbieding

A Plus Hotel & Hostel

7.6
Goed 2504 beoordelingen
410 m van de accommodatie
USD 19 USD 17
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Václav Havel Praag
    18 km

    Treinstations

    Masaryk's Railway Station
    200 m

    Faciliteiten

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • 24-uursreceptie
    • Bagageopslag

    In de keuken

    • Gedeelde keuken
    • Elektrische waterkoker

    Zakelijke faciliteiten

    • Fax/Fotokopiëren

    Recreatie

    • Tuin

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 11:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    • Informatie over extra bedden
    • Een kind onder de leeftijd van 6 verblijft gratis bij het gebruik van de aanwezige bedden.
    • Een extra bed is beschikbaar voor oudere kinderen/volwassenen tegen de prijs van € 10 per persoon per nacht.
    Veelgestelde vragen
    • Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Ats Hostel Jednota?
      Bezienswaardigheden in de buurt van Ats Hostel Jednota zijn onder meer de Poedertoren en de Jeruzalemsynagoge, en deze kunnen respectievelijk binnen 8 minuten lopen en 6 minuten lopen worden bereikt.
    • Welke haltes van het openbaar vervoer liggen het dichtst bij Ats Hostel Jednota?
      U vindt de bushalte Masarykovo nadrazi op slechts 5 minuten wandelafstand van Ats Hostel Jednota.
    • Wat is de tijd van in- en uitchecken bij de accommodatie?
      Gasten van de accommodatie moeten uiterlijk om 23:59 in te checken en tot 10:00 uit te checken.
    • Hoeveel kost het om in dit hostel te logeren?
      Huur bij dit hostel begint bij €37 per nacht.
    • Welke restaurants vinden we in de buurt van Ats Hostel Jednota?
      Beste restaurants in de buurt van Ats Hostel Jednota zijn Rustica Prague en Cafe Imperial, die respectievelijk op 100 meter en binnen 7 minuten lopen hiervandaan het pand liggen.
    • Kunnen bezoekers parkeren bij Ats Hostel Jednota?
      Ja, er is openbare parkeergelegenheid beschikbaar bij Ats Hostel Jednota.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Václav Havel Praag
    18 km

    Treinstations

    Masaryk's Railway Station
    200 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Ats Hostel Jednota Praag

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten